Відбувся пробіг "За здоровий спосіб життя, проти гіпертензії" (ФОТО+ВІДЕО)

опубліковано 18 вер. 2016 р., 22:05 Віталій Смандич
    Цього року співорганізатором акції стало Чернівецьке обласне відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. До пробігу ініційованого Буковинським державним медичним університетом активно долучилися студенти всіх вищих навчальних закладів та багатьох коледжів міста. Вулицями міста пробігло близько 500 молодих людей, до яких приєдналися багато городян різного віку – прихильників оздоровчого бігу. Дистанція пробігу пролягла центральною вулицею міста від стадіону «Буковина» до площі Філармонії. Очолювали колону знані спортсмени: заслужений майстер спорту, чемпіон світу з легкої атлетики, учасник Олімпійських ігор в Сіднеї, Афінах та Пекіні Іван Гешко, Майстер спорту України з легкої атлетики, член національної збірної України з легкої атлетики, рекордсмен України, учасник чемпіонату світу 2015 року в Китаї Еміль Ібрагімов, Майстер спорту України з легкої атлетики, член національної збірної України з легкої атлетики, рекордсмен України, учасниця чемпіонату світу 2016 року в Ріо-де-Жанейро Руслана Цихоцька, асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Віталій Смандич.

Пробіг за здоровий спосіб життя, проти гіпертензії. 17.09.2016

На площі Філармонії учасники пробігу успішно фінішували під аплодисменти глядачів та вболівальників. Організатори не мали на меті визначення переможців, тож всі бігуни були переможцями. Саме так їх вітав заслужений майстер спорту Іван Гешко. Перед учасниками пробігу з вітальним словом виступила також проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій.

Спортивне свято на площі Філармонії продовжилося вікториною «Олімпійська Україна», яку проводив Еміль Ібрагімов. Тож учасники пробігу продемонстрували не лише свою спортивну підготовку,а й глибокі знання про олімпійський рух та провідних олімпійців України.

На завершення Голова громадської організації «Спорт для всіх» Георгій Мазурашу провів лотерею для всіх учасників, під час якої розігрувалися фірмові подарунки організації.