Відзначення активних донорів БДМУ

опубліковано 14 черв. 2018 р., 21:49 Віталій Смандич   [ оновлено 14 черв. 2018 р., 21:49 ]
З нагоди Всесвітнього дня донора в обласному Центрі служби крові
 відбулися урочистості. Серед присутніх в залі були почесні донори, головні лікарі ЛПЗ області, лікарняних відділень трансфузіології, завідувачі відділень та персонал Центру служби крові, студенти та співробітники Буковинського державного медичного університету.
Представників Буковинського державного медичного університету, а саме директора палацу "Академічний" Головка Віктора, асистента кафедри анестезіології та реаніматології Нечитайло Олену, асистента кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Смандича Віталія. Також було відзначено, що студенти та співробітники БДМУ  протягом року проводять неодноразово Дні донора.