Викладач кафедри пройшов Європейський тренінг по роботі з молоддю.

опубліковано 13 трав. 2018 р., 11:25 Віталій Смандич

Серед учасників які пройшли конкурсний відбір був асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» Віталій Смандич.

Досвідчені тренери допомогли всім учасникам розібратись з усіма труднощами та показали хто такий молодіжний працівник, яка його роль та місце в громаді, та якими критеріями, навиками, вміннями має володіти. Найбільше увагу приділяли декільком навикам: «Теорія розвитку громади», «Цикл молодіжної політики» та особливості роботи «в полі», де групи учасників на площах міста Чернівці спілкувались із молодими людьми.

Хочеться сподіватись, що те спілкування, нові знайомі та друзі допоможуть кожному учаснику в реалізації його заходів, а в загальному стануть на користь місту Чернівці.