Вітаємо переможців!

опубліковано 1 бер. 2017 р., 08:01 Віталій Смандич
На кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «внутрішні хвороби» у 2016-2017 н.р.

І місце - Ванат Володимир Ярославович студент 5 курсу 24 групи, спеціальність «лікувальна справа»;

ІІ місце - Неміш Всиль Володимирович студент 5 курсу 2 групи, спеціальність «педіатрія»;

ІІІ місце - Дигодюк Юлія Володимирівна  студентка 5 курсу 3 групи, спеціальність «лікувальна справа»;

ІІІ місце - Галицька Валерія Олександрів студентка 5 курсу 3 групи, спеціальність «лікувальна справа»

13 лютого пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «внутрішні хвороби» в межах ВУЗу, де були представники з усіх терапевтичних кафедр ВДНЗУ «Буковинсьького державного медичного університету».

Рекомендації  до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади 2016-2017 н.р. отрили:

Призове місце

ПІБ студента

курс

спеціальність

ПІБ викладача який буде готувати студента до

ІІ етапу Олімпіади

І

Неміш Василь Володимирович

педіатрія

проф. Хухліна О.С., доц.. Трефаненко І.В, доц.Воєвідка О.С.

ІІ

Пелип Богдан Миколайович

лікувальна справа

проф. Федів О.І., доц.. Волошин Л.О.

ІІІ

Шкрібляк Уляна Василівна

лікувальна справа

проф. Тащук В.К., доц.. Поліщук О.Ю.

ІІІ

Дигодюк Юлія Володимирівна

лікувальна справа

проф. Ілащук Т.О., доц.. Васюк В.Л.