Вітаємо призерів Всеукраїнської студентської олімпіади!

опубліковано 30 бер. 2017 р., 01:25 Віталій Смандич
23-24 березня 2017 року на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця м. Київ відбулась Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Внутрішня медицина». В олімпіаді взяли участь 33 студенти з усіх медичних ВДНЗ України, які стали переможцями першого туру олімпіади. Олімпіада проходила у декілька турів: спершу вирішення тестових завдань, розв’язання клінічних ситуаційних задач – випадків рідкісних захворювань, клінічне обстеження хворого із демонстрацією володіння практичними навичками та професійними вміннями, розшифровка ЕКГ, із наступним встановленням клінічного діагнозу.

Команду ВДНЗУ «Буковинського державного медичного університету» склали студенти: Дигодюк Юлія Володимирівна (5 курс, 3 група, спеціальність лікувальна справа), Пелип Богдан Миколайович (6 курсу 26 групи, спеціальність лікувальна справа), Неміш Василь Володимирович (5 курс, 2 група, спеціальність педіатрія).

Хочемо привітати студентку Дигодюк Юлію Володимирівну з почесним ІІІ місцем на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Внутрішня медицина».

Враховуючи високий рівень знань усіх учасників олімпіади, місце проведення - Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця (м. Київ) та всього 3 призові місця, присуджені учасникам, студенти ВДНЗ «БДМУ» були конкурентноспроможними за рівнем знань та професійних вмінь і отримали диплом за І-е командне місце.

Велика подяка студентам та викладачам, які їх підготували.