В межах медико-фармацевтичного конгресу відбулось секційне засідання №7 на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб

опубліковано 10 квіт. 2016 р., 08:02 Віталій Смандич

У Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» розпочав роботу Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених «Пріоритети та перспективи молодіжної науки», BIMCO 2016.
    Цього року участь взяли близько 1700 представників медичних та фармацевтичних навчальних закладів і лікувальних установ України, Данії, Чехії, Польщі, Сербії, Болгарії, Йорданії, Ірану, Непалу, Нігерії, Гани, Бразилії, Румунії, Молдови, Грузії, Узбекистану.

BIMCO 2016

6 квітня у Палаці «Академічний» відбулося урочисте відкриття конгресу та перше пленарне засідання.

Ректор БДМУ Тарас Бойчук привітав учасників і гостей конгресу, зазначивши, що вже тринадцятий рік поспіль Буковинський державний медичний університет забезпечує проведення традиційного щорічного молодіжного наукового форуму – найбільшого в Україні Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених, який у світі знають як BIMCO. «Невпинне зростання кількості учасників з країн Європи та світу є свідченням високого рівня організації заходу і широти наукової тематики у відповідності до сучасних світових тенденцій», - зауважив Тарас Бойчук.

Після пленарного засідання свою роботу розпочали 35 наукових секцій, на яких заслухано 605 доповідей з різноманітних напрямків теоретичної, практичної медицини та фармації. Тематика доповідей на секційних засіданнях висвітлює актуальні питання теоретичної, експериментальної, клінічної медицини, а також гуманітарні й організаційні аспекти медичної і фармацевтичної галузей, безпеки медичних технологій.

На секції №7 що відбувалось на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб було представлено 14 доповідей. Були гості із Харкова, Києва та Полтави.
Наприкінці секційного засідання завідувач кафедри, голова секції Оксана Святославівна Хухліна подякувала молодим науковцям за труд та наснагу покращення наукової діяльності медичної галузі.