Вшанування 3ї річниці героїв Майдану

опубліковано 21 лют. 2017 р., 04:51 Віталій Смандич
20 лютого з нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, представники влади області, міста та громадськості поклали квіти та запалені лампадки до могил Героїв Небесної Сотні та антитерористичної операції на Центральному кладовищі міста Чернівці.

Вшанування Героїв Майдану 20.02.2017

Також запалену лампадку та квіти студенти разом із викладачами поклали до могили Владислава Трепка, випускника БДМУ, лейтенанта медичної служби, який загинув під час виконання бойового завдання з надання медичної допомоги та евакуації поранених під Дебальцевим.

Від Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» у вшануванні взяли участь представники ректорату, профкому та студентства. Від кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб шану віддав Віталій Смандич.