В ТЦ «Depot» розповідали про перелік засобів для аптечки.

опубліковано 1 квіт. 2018 р., 23:46 Віталій Смандич
Наприкінці березня студенти та викладачі медичного університету Юлія Карлійчук, голова локального представництва UMSA-Chernivtsi, Іванна Яремчук, національний координатор комітету SCORP, заступник голови локального представництва UMSA-Chernivtsi, Юлія Паранюк, голова комітету SCOPH, Богдан Гром, голова комітету SCOPE, Ольга Гонтарюк, Анна Дмитрук, Тамара Юречко, Фейсал Аль-Бдур, Лілія Артюхова, Олег Закутній та Смандич Віталій – асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб провели просвітницьку акцію.

В торговому-центрі “Depot” Українською медичною студентською асоціацією (ГО «УМСА») спільно з ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет». відбувся захід "Перевір свою домашню аптечку".

DEPOt 29.03.18 Jpeg

Організатори заходу в ігровій формі показали правильність формування аптечки. Студенти налошували на важливості уважного ставлення до своєї домашнлї аптечки, адже ліки, у яких закінчився термін придатності, або за наявності порушень умов зберігання можуть не лише не подіяти, а й найшкодити здоров’ю. Жителі міста отримали відповіді на питання, чому важливо приймати медикаменти лише за призначенням лікаря, та чому в жодному разі не можна приймати самостійно антибіотики. Важливо також не розгубитися у разі виникнення непередбачуваної ситуації і зробити необхідне - це може не тільки запобігти тяжким наслідкам побутивих травм чи травм внаслідок дорожніх аварій, а й врятувати життя. Захід проводився в ігровій формі, всі охочі могли вкинути подушки, що позначають лікарські препарати, до величезної аптечки - якщо вибраний препарат має бути в аптечці, він там залишиться, а якщо ні, аптечка його «викине». Також студенти наголосили на важливості вміння надати домедичну допомогу кожним громадянином, адже більшість смертей внаслідок непередбачуваних ситуацій стається до приїзду бригади швидкої медичної допомоги.