Руснак-Каушанська Олена В'ячеславівна

Руснак-Каушанська Олена Вячеславівна, народилася 29 жовтня1975року. Після закінчення в 1998 році Буковинської державної медичної академії з відзнакою, зарахована на посаду лікаря –інтерна терапевта І міської лікарні (ЛШМД).

З 01.09.1999 р. продовжила навчання в клінічній ординатурі на кафедрі госпітальної терапії, клінічної фармакології та професійних хвороб, яку закінчила в 2001 році.

29 листопада 2003 року захистила кандидатську дисертацію на тему: «Особливості стану систему гемостазу, морфофункціональні зміни еритроцитів та порушення толерантності до глюкози у хворих на гіпертонічну хворобу, шляхи корекції»

З вересня 2002 року по серпень 2008року працювала асистентом кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Буковинського державного медичного університету. З 1.09.2008 - на посаді доцента кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб

Загальний лікарський стаж. 12 років. З 2010р. вища кваліфікаційна категорія по терапії. В 2009р. пройшла спеціалізацію по кардіології.

Опубліковано 70 наукових праць. Основний напрямок наукових досліджень - кардіологія. терапія.