Навчання базової підтримки життя студентів Чернівецького професійного ліцею сфери послуг №13.

Навчання базової підтримки життя студентів Чернівецького професійного ліцею сфери послуг №13.

В межах тижня безпеки працівниками навчально-тренінгового центру симуляційної медицини було проведення навчання з базової підтримки життя для студентам Чернівецького професійного ліцею сфери послуг №13.

Керівник центру, асистент кафедри – Смандич Віталій Степанович та фахівець – Лучик Євгенія Русланівна розповіли та продемонстрували студентам, як правильно викликати екстрену медичну допомогу, показали як перевірити стан потерпілого та як проводити сецево-легеневу реанімацію.

Під час тренінгу кожен міг спробувати відпрацювати компресію, користуватись автоматичним зовнішнім дефібрилятором, застосовувати прийом Геймліха та як перевести потерпілого в стабільне бокове положення.

Паралельно Олег Сорокатий випускник БДМУ, лікар-терапевт госпіталю ветеранів війни, голова консультативної ради ветеранів війни та членів сімей загиблих захисників України при Чернівецькій ОДА відпрацьовував навики зупинки кровотечі, імобілізації, фіксації кінцівок, робота із медичними і санітарними ношами.

Студенти проявили надзвичайну активність, не соромились задавати питання та виявили бажання відвідати навчально-тренінговий центр симуляційної медицини.