Навчання для фахівців і фахівчинь

Ми – разом! Ми – сильні! Все буде Україна!

Минулого тижня проходив тренінг для фахівців і фахівчинь симуляційних центрів. Упродовж трьох днів учасники й учасниці навчалися створювати клінічний сценарій і критерії оцінювання його виконання.

Подія мала відбутися значно раніше — в березні як продовження січневого тренінгу. Та попри те, що російські окупанти внесли у наші плани свої корективи, ми все одно проводимо подію хоч і трошки пізніше й неймовірно радіємо, що наші наміри і плани все ж таки реалізовані. 

Отже, навчання проходило на базі навчально-тренінгового центру симуляційної медицини Буковинський державний медичний університет максимально практично із застосуванням манекенів та іншого спеціального обладнання: камер, під’єднаного звука й пультів, за допомогою яких можна керувати моніторами з медичними параметрами.

Наставником був незмінний Дмитро Коньков, доктор медичних наук, професор кафедри акушерства і гінекології №1 Вінницький національний медичний університет імені Миколи Пирогова, член Sesam - Society in Europe for Simulation Applied to Medicine, секретар Української асоціації медичних освітніх симуляційних технологій.

До участі, як і минулого разу, ми запросили охочих фахівців і фахівчинь з симуляційних центрів шести пілотних ЗВО нашого Проєкту й студентство. Упродовж тренінгу учасники й учасниці обговорювали особистий досвід зі створення й роботи над клінічними сценаріями, працювали над їхньою деталізацією, розглядали проблеми із валідизацією, розбиралися з «прогалинами» й прицільніше працювали над:

🔸структурою клінічних станцій ОСКІ,

🔸електронним конструктором чек-листів: моделлю та прототипами,

🔸розглядом розділів для створення клінічних сценаріїв.

А ми були дуже раді почути позитивні відгуки від студентів і студенток, які працювали з кейсами.