Тиждень безпеки – навчання водіїв наданню долікарської допомоги

Тиждень безпеки – навчання водіїв наданню долікарської допомоги

З метою покращення стану на дорогах та зменшенню дорожньо-транспортних пригод, а також заради запобігання травматизму в Україні розпочався тиждень безпеки дорожнього руху, який триватиме з 9 листопада 2020 року по 15 листопада 2020 року.

В цей період планується проведення заходів при участі представників державних органів влади. В тому числі навчання в загальноосвітніх навчальних закладах, вищих навчальних закладах та інших структурах.

Також основним стало навчання водіїв ТОВ «ЧЕРНІВЦІ 2004» яке провели: Віталій Смандич - керівник навчально-тренінгового центру симуляційної медицини, асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Буковинського державного медичного університету та Огороднік Роман - фахівець навчально-тренінгового центру симуляційної медицини Буковинського державного медичного університету.

Метою навчання було надання водіям маршруток практичних навичок з долікарської допомоги. В свою чергу це допоможе знизити рівень смертності при дорожньо-транспортних пригодах.